درباره ما

آب بعد از اكسيژن مهمترين عامل ادامه حيات مي‌باشد. این مایع يكي از تركيبات اصلي بدن به شمار می رود و تقريباً حدود 60 تا 70 درصد وزن بدن انسان را تشكيل مي‌دهد که هم در داخل و هم در خارج سلول‌ها وجود دارد. پس براي انجام وظيفه سلول‌ها، وجود آب در بدن ضروري مي‌باشد . اين مايع حيات علاوه بر مصارف شرب ، بطور مستقيم و غير مستقيم و بيشتر از هر ماده اوليه صنعتي در تمام صنايع مورد استفاده قرار ميگيرد. قسمت اعظم مشكلات صنايع تا حدودي به املاح محلول در آب مصرفي مربوط است ، از اين رو با آماده كردن و تصفيه نمودن آب مورد نياز صنايع مختلف مي‌توان بهره‌وري را افزايش و از صرف مخارج اضافي جلوگيري نمود. همچنین با تصفيه آب شرب میتوان به سلامت انسانها كمك شاياني نمود. در همين راستا گروه صنعتی سوفیلتر با بیش از یک دهه تلاش و فعالیت در زمینه طراحی و تولید سیستم های نوین تصفیه آب و همچنین بیش از نیم قرن تجربه در طراحی و ساخت قطعات خانگی و صنعتی با کیفیت ، مفتخر است خدمات خود را به هموطنان عزیز ارائه کند. این گروه با هدف بومی سازی و اتکا به دانش و توان داخلی اقدام به طراحی و تولید سیستمهای نوین تصفیه آب نموده و در حال حاضر این محصولات را به صورت انبوه و بومی تولید و با اطمینان و افتخار می توانیم بگوئیم که 100 درصد کارها از مرحله طراحی تا ساخت و تولید ، بصورت بومی در داخل کشورانجام می پذیرد.

تولید ملی حمایت از کار و سرمایه ایرانی

سیاست این گروه صنعتی استفاده حداکثری از توان داخلی جهت تولید محصولات خود و بومی سازی این صنعت می باشد .

با سرمایه گذاری در داخل کشور و پشتیبانی از تولید داخلی ، علاوه بر ایجاد اشتغال مستقیم و غیر مستقیم برای افراد جامعه ، از خروج سرمایه از کشور جلوگیری می شود .

با بومی سازی و تولید انواع سیستم های تصفیه آب در داخل کشور علاوه بر کاهش وابستگی به کشورهای خارجی ، دانش تولید این محصولات در داخل کشور توسعه پیدا کرده و موجب تولید علم در کشور می گردد .

زمينه‌سازي و گسترش توليد و توسعه فناوري در كشور و تجاري سازي دستاوردهاي پژوهشي و فناوري دانشگاه

کارهایی که ما انجام می دهیم …

دقت در طراحی و مدلینگ 100
ساخت و ماشین کاری قالب 100
تولید با بروز ترین متد دنیا 100